+48 518 240 104

Xplorer Lo Dimension Xplorer Blue

BOBUX
wysyłka 3 dni
  • kod produktu: 500044

Bobux Xplorer zostały zaprojektowane specjalnie dla dzieci, które przechodzą z fazy raczkowania do chodu i stawiają swoje pierwsze kroki.

Buty są bardzo miękkie i lekkie (~30g/but), nie posiadają usztywnień ani obcasa, podeszwa jest cienka i zapewnia doskonałe czucie podłoża - wszystko po to, aby dać małej stopie maksimum swobody i pozwolić jej na nieskrępowaną pracę w warunkach możliwie zbliżonych do tych jakie ma bosa stopa.

Model Xplorer został doceniony przez rodziców i jury zdobywając złotą nagrodę w konkursie Wybór Rodziców.

 

Xplorer Dimension charakteryzuje się cieńką dwustronną warstwą tkaniny Merino, która zapewnia termo-regulację i odprowadzenie wilgoci. Specjalnie zaprojektowana podeszwa Eva zapewnia stopom swobodę naturalnego ruchu podczas nauki chodzenia, a dodatkowo wzmocnione czubki - Super Fabric - zapewniają dodatkową wytrzymałość.

100% NATURALNA SKÓRA


Buciki wykonano ręcznie z naturalnej skóry najwyższej jakości.

Skóra oddycha i zmniejsza pocenie się stopy, dzięki czemu zabawa, chodzenie i bieganie w Bobuxach jest dla dzieci przyjemnością

Skóra garbowana i farbowana jest bez użycia jakichkolwiek szkodliwych substancji (sprawdź certyfikaty i wyniki testów laboratoryjnych)
 

CHOLEWKA
TKANINA MERINO, BAWEŁNA,SKÓRA
WNĘTRZE
BAWEŁNA
PODESZWA
EVA

 

kontakt

Provect Artur Woźniak
ul. Cielmicka 39
43-100 Tychy
tel.
e-mail:
numer rachunku: 06 1050 1331 1000 0092 1771 4857

formularz kontaktowy

masz pytanie? napisz do nas!
Podaj wynik: 18 - 2 =

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.