+48 518 240 104

Okulary przeciwsłoneczne Baby Banz Adventure (2-5 lat) Black

Baby Banz
wysyłka 3 dni
  • kod produktu: KB_BLACK

Nowy, ulepszony model!! Okulary z kolekcji Adventure posiadają, warstwę miękkiego silikonu w wewnętrznej warstwie okularków, w miejscu gdzie oczy i nosek dziecka stykają się z oprawką. Przeciwsłoneczne okularki Baby Banz dla dzieci od 2 do 5 lat powstały, aby chronić delikatne oczy maluszka przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB.

Australijska firma Baby Banz jest światowym liderem specjalizującym się w produkcji okularów oraz odzieży dla dzieci, zapewniających wysoką ochronę przeciwsłoneczną.

Właściwości:

  • Rozmiar Baby Banz pasuje na dzieci w wieku 2-5lat (obwód główki od 52 do 58 cm). Obwód głowy dziecka mierzony jest bez naciągania paska.
  • Soczewki Baby Banz pokryte są filtrami poliwęglanowymi, które zapewniają 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Posiadają filtr UV400.
  • Okulary posiadają dodatkową warstwę miękkiego silikonu, w miejscu gdzie oczy i nosek dziecka stykają się z okularami, zapewniając wysoki komfort!
  • Miękka i elastyczna opaska wyposażona jest w regulację gwarantującą wygodę i możliwość dopasowania do rozmiaru główki dziecka.
  • Oprawkę wykonano z poliwęglanu, co powoduje że jest ona nietłukąca i odporna na uderzenia.
  • Oryginalny i modny design gwarantuje, że spodobają się one każdemu dziecku.
  • Soczewki przeszły testy klinicznie i spełniają normę BS:EN 1836:2005

schemat


Zadbaj o wzrok swojego dziecka !!

Czy wiesz że...
U niemowląt zaraz po urodzeniu, prawie całe światło UV przechodzi przez soczewkę i pada na siatkówkę oka, ponieważ soczewka niemowlęcia nie jest jeszcze rozwinięta i nie blokuje światła UV.

description2

description3

description4

kontakt

Provect Artur Woźniak
ul. Cielmicka 39
43-100 Tychy
tel.
e-mail:
numer rachunku: 06 1050 1331 1000 0092 1771 4857

formularz kontaktowy

masz pytanie? napisz do nas!
Podaj wynik: 12 + 1 =

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.